İhtiyaç sahiplerinin kişisel bakımları yapılıyor

İhtiyaç sahiplerinin kişisel bakımları yapılıyor
Yayınlama: 08.08.2023
A+
A-

Ergene Belediyesinin ilçe genelinde ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için başlatmış olduğu evde bakım hizmeti devam ediyor

Ergene ilçesi sınırları içinde yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara yönelik Evde Bakım Hizmeti ile Ergene Belediyesi Trakya bölgesinde örnek bir belediyecilik hizmeti sergilemeye devam ediyor. Oluşturulan hizmet kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların kişisel bakımları Ergene Belediyesi tarafından yapılıyor. Hafta içi her gün hazırlanan program dahilinde yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerine evde bakım hizmetleri personeli gidiyor.

“Her Zaman Vatandaşımızın Yanındayız”

Ergene’de Evde Bakım Hizmetinin layıkıyla yapıldığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Belediyemiz tarafından 2016 yılında projelendirip hizmete sunmuş olduğumuz Evde Bakım Hizmeti projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Yardıma muhtaç, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımız bu hizmetten yararlanırken, söz verdiğimiz gibi her zaman Ergene’de vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Belediyemizin sağlık işleri personeli tarafından vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçları, temizlik personelimiz tarafından evlerinin temizlikleri yapılırken, yine belediyemizin kuaförü tarafından vatandaşlarımızın traş ihtiyaçları da gideriliyor” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.