Hedef Türkiye finalleri

Hedef Türkiye finalleri
Yayınlama: 02.04.2024
Düzenleme: 02.04.2024 10:15
A+
A-

2023-2024 yılı Tekirdağ Yıldız Erkekler Voleybol İl Şampiyonu olan Çerkezköy Voleybol Akademi Spor Kulübü, Tekirdağ’ı Türkiye Voleybol Federasyonu Yıldız Erkekler Grup müsabakalarında temsil etme hakkı kazandı.

Kulüp, 4-8 Nisan 2024 tarihleri arasında Tekirdağ’da yapılacak olan müsabakalarda Çanakkale, Kırklareli ve Yalova illerinin birincileri ile karşılaşacaktır.


Kulüp antrenörü Metin Demirbağ, uzun yıllardır yaptıkları çalışmaların karşılığını geçen sezon almaya başladıklarını belirterek, “Hedefimiz kendi öz kaynaklarımız ile ilçemizi en iyi şekilde temsil edebilmek. Bunun için tüm imkanlarımızı kullanmaya gayret ediyoruz. Yıldız erkek takımımız hazırlıklarını haftada 4 antrenman ile devam ettiriyor. Sporcularımızın bu müsabakaları en iyi şekilde oynayacaklarını ümit ediyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bizlere destek olan sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

ÇALIŞAN KAZANIYOR

Demirbağ, “2. lig takımımızın alt yapısı olan bu gençler ileride abilerinden formayı alacaklar, şuan aralarında A takım kadrosunda olan 4 sporcu var onlar diğerlerine örnek teşkil etmektedir.  Hedefleri iyi bir voleybolcu olmak olan her sporcumuz mutlaka hedefine ulaşacaktır. Tek yapması gereken doğru ve sistematik bir çalışma yapmasıdır. Kulüp olarak büyüyen bir kulübüz her geçen zaman bizleri bir yerlere taşımakta ve güçlü bir kadroya sporcu potansiyeline sahip olmaktayız. Bizleri tercih edip çocuklarını kulübümüze kayıt ettiren velilerimize teşekkür ediyoruz. Doğru adreste olduklarını ileride çok daha iyi anlayacaklar. Yıldız Erkek voleybol takımımıza Tekirdağ da yapılacak olan Grup maçlarında başarılar diliyoruz. Hedef Türkiye finalleri” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.