El emeği, göz nuru ürünler görücüye çıktı

El emeği, göz nuru ürünler görücüye çıktı
Yayınlama: 06.03.2024
Düzenleme: 06.03.2024 12:57
A+
A-

Kapaklı Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa açtığı kurslarda üretilen el emeği göz nuru ürünler düzenlenen sergiyle beğeniye sunuldu.

Kapaklı Belediyesi ve Kapaklı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklığında yıl boyu açılan kurslarda üretilen ürünler sergilendi. Atatürk Kültür Merkezi Fuaye alanında düzenlenen serginin açılışını Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaptı.

Emek Sepeti ve Yöresel Ürünler Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde sene boyu devam eden Filografi, Aşçılık, Pastacılık, Makrome, Takı tasarımı başta olmak üzere birçok kursta yıl boyu üretilen ürünler sergilendi.

SERGİ 8 MART’A KADAR AÇIK

Açılışta konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, tüm kursiyerlere emeklerinden dolayı teşekkür etti. Çetin, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzle işbirliği içerisinde kurslarımızı sene içerisinde devam ettirdik. Kadınlarımız buralarada hem el becerilerini geliştirdi, hem de ekonomilerine destek olabilecek ürünlerin satışlarını gerçekleştirdi. Kapaklı’da Canbazlar Caddesi’nde oluşturduğumu satış stantlarımızda da bu ürünler satışa çıkacak. Her anlamda gelişmeye ve büyümeye destek veriyoruz.” dedi.

Serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ürünler protokol ve vatandaşlara açıldı. Sergi 8 Mart saat 18:00’a kadara ziyarete açık olacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.