Dr. Arslan o masada ne yaptığını açıkladı

Dr. Arslan o masada ne yaptığını açıkladı
Yayınlama: 08.11.2022
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Ayhan Arslan’ın Oda’nın muhasebe biriminde çekilen ve Yeşil Liste’nin tepkisine yol açan fotoğrafına Dr. Arslan’dan açıklama geldi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine Yeşil Liste’den Meclis Üyesi Adayı olan Metin Han’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı haberleştirmiş ve Han’ın Dr. Arslan’a tepkisini kamuoyunun bilgisine sunmuştuk.

Haberimizin ardından açıklamada bulunan Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Ayhan Arslan, “Ben bu dönem listelerde de yokum ve seçim için çalışmam yok. Her üç başkan adayı ile de iyiyim ve herhangi bir husumetim yok. Bu arkadaş Yeşil Liste’den ise, keşke önce beni kendi başkan adayına sorsaydı. Ömer Bey, önceden beri tanıdığım, saydığım ve sevdiğim, beyefendi ve kıymetli bir şahsiyet. Öküz altında buzağı olmayacağını ve aranmayacağını bilmek ve anlatmak lazım.” dedi. Dr. Arslan, imzalaması gereken dosyaları acelesi olduğundan dolayı yukarı çıkamayıp burada imzaladığını kaydetti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.