Depremzedeler için Kapaklı’da konaklama kampanyası başlatıldı

Depremzedeler için Kapaklı’da konaklama kampanyası başlatıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.02.2023
A+
A-

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, deprem bölgelerindeki afetzedelere konaklama imkanı sunmak amacıyla yeni bir kampanya başlatıldığını duyurdu. Başkan Çetin, “Vatandaşlarımız ilçemizde veya başka illerde kullanıma uygun evlerini afetzede vatandaşlarımızın kullanımına açmak istiyorsa belediyemize başvurabilirler.” dedi.

YARDIM KAMPANYASI YOĞUN DESTEKLE DEVAM EDİYOR

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen deprem felaketinin ardından bölgedeki yaraları bir an önce sarmak adına Kapaklı Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyası vatandaşların yoğun destekleriyle devam ederken, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin afetzedelere konaklama imkanı sunmak amacıyla yeni bir kampanya başlatıldığını duyurdu.

“İMKANI OLAN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ BU ZORLU SÜREÇTE DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin yaralarını el birliğiyle sarmaya devam ediyoruz. Kapaklı halkı olarak seferber olduk ve büyük bir dayanışma örneği gösteriyoruz. Deprem bölgelerindeki afetzede vatandaşlarımıza konaklama imkanı sunmak amacıyla yeni bir kampanya başlatıyoruz. Kampanyamız ile yardımsever vatandaşlarımızın ilçemizde veya başka illerde kullanıma uygun evlerini afetzede vatandaşlarımızın kullanması için aracı olacağız. Vatandaşlarımız ev adresleri ve diğer gerekli bilgiler için 444 80 59 Çağrı Merkezimizi arayabilir veya başvuru masalarımıza gelerek kampanyaya destek olabilir. İmkanı olan tüm hemşehrilerimizi bu zorlu süreçte destek vermeye davet ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.