Çocuklar yaz tatilini dolu dolu geçiriyor

Çocuklar yaz tatilini dolu dolu geçiriyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 17.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından, çocukların yaz tatillerini dolu dolu geçirebilmeleri amacıyla bu yıl 11 farklı branşta açılan Bilim, Kültür & Sanat Atölyeleri kursları devam ediyor

11 FARKLI BRANŞTA KURSLAR VERİLİYOR

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen Bilim, Kültür & Sanat Atölyeleri kursları bu yıl da yoğun bir katılımla devam ediyor. 750’ye yakın kursiyerin katıldığı kurslarda eğitimler Çerkezköy Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi, Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezi, Kızılpınar Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezi, Veliköy Mahalle Evi ve Bağlık Mahalle Evi’nde gerçekleştiriliyor. Bu yılki Bilim, Kültür & Sanat Atölyelerinde çocuklar, 11 farklı branşta alanında uzman eğitmenlerden eğitim alıyorlar.

Bilim, Kültür & Sanat Atölyeleri kurslarını ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bilim, Kültür & Sanat Atölyeleri kursları kapsamında Yetişkin ve Çocuk kursları düzenliyoruz. Okul Öncesi çocuklarımız için bu yıl Çocuklar İçin Felsefe ve English For Children kurslarımızı açtık. İlkokul grubu öğrencilerimiz için ise Resim Atölyesi, Bilim Atölyesi, Ritim Atölyesi, Yaratıcı Drama Atölyesi, Robotik Kodlama, Matematik Atölyesi, Çocuklar İçin Felsefe, Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ile Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’nde eğitimler veriyoruz.

Ortaokul grubu kursiyerlerimiz için ise Resim Atölyesi, Bilim Atölyesi, Ritim Atölyesi, Yaratıcı Drama Atölyesi, Robotik Kodlama, Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ile Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi’nde eğitimler veriyoruz. Lise grubu kursiyerlerimiz için ise Resim Atölyesi ve Speaking Club Atölyelerimizde eğitimler veriliyor” dedi.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

Bilim, kültür ve sanat ile iç içe bir Çerkezköy için Çerkezköy Belediyesi olarak çeşitli branşlarda kursları düzenlemeye devam edeceklerini sözlerine ekleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kurslarımız, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Bilim, Kültür & Sanat Atölyeleri kurslarımıza katılan herkese teşekkür ediyor, eğitmenlerimize ve kursiyerlerimize başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.