Çerkezköylüler doğa yürüyüşünde buluştu

Çerkezköylüler doğa yürüyüşünde buluştu
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Üyeleri eşliğinde Saray Güngörmez-Kanara Kanyonu ve Bayraklı Yol güzergahında yaklaşık 10 kilometrelik doğa yürüyüşü (Trekking) yapıldı

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı doğa yürüyüşü Istranca Ormanlarının eşsiz güzellikleri ve doğasında gerçekleştirilirken, yürüyüşe katılan vatandaşlar şehrin stres ve gürültüsünden uzak, güzel bir gün geçirdiler.

250 VATANDAŞ KATILDI

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşüne Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Üyeleri de rehberlik etti. Etkinlik için araçlar saat 09.00’da Çerkezköy Kent Park’tan hareket etti.

ÖZGEN BAŞKANIN MİSAFİRİ OLUNDU

Çerkezköy’den hareket eden otobüsler saat 09.30 gibi Saray Belediyesi önünde olurken, burada kafileyi Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş karşıladı. Kafilede bulunan konuklara çay ikram eden ve sohbet eden Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, yürüyüş güzergahı boyunca da kafileye eşlik ederken, çeşitli ikramlarda da bulundu. Ayrıca gezinin sonunda Çerkezköy Belediyesi tarafından geziye katılan misafirlere yemek ikramında da bulunuldu.

“SİZLERİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Çerkezköy Belediyesinin misafirlerini doğal güzellikleri ile meşhur Saray’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet ve onur duyduğunu belirten Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, “Çerkezköy halkına böyle bir doğa yürüyüşü imkanı sunan Çerkezköy Belediye Başkanı Sevgili Vahap Başkanıma teşekkür ediyorum. Onun misafirlerini Saray’da ağırlamaktan, onlar ile birlikte olmaktan son derece mutlu olduk. Bu tür geziler sarayımızın doğal güzelliklerinin ve tarihi yerlerinin tanıtılması açısından son derece önemli. Geziye katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“ÖZGEN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Çerkezköylüleri spora teşvik etmek için farklı organizasyonlar düzenlediklerini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla halkımızı sağlıklı yaşam için yönlendiriyor, sporu özendiriyoruz. Bu kapsamda 24 Haziran Cumartesi günü de Doğa Yürüyüşü etkinliğimizi gerçekleştirdik. Doğa Yürüyüşümüzde vatandaşlarımız tertemiz bir havada spor yapıp, doğanın güzelliklerini keşfettiler. Gezimize katılan hemşerilerimizi ağırlayan ve onlar ile birlikte parkuru yürüyerek ev sahipliği yapan Saray Belediye Başkanımız Sevgili Özgen Erkiş Başkanımıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca yürüyüş boyunca bizlere rehberlik eden Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Üyelerine de teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.