Çerkezköy ve Çorlu Belediye meclislerine katıldı

Çerkezköy ve Çorlu Belediye meclislerine katıldı
Yayınlama: 02.02.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy ve Çorlu Belediyelerinin 2023 yılı şubat ayı meclis toplantılarına katılarak meclis üyeleri ile bir araya geldi

Çerkezköy ve Çorlu Belediye meclis toplantılarına katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile bir araya gelerek, ilçelerde planlanan ve devam eden çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi, çalışmalarında başarılar dileyerek alınacak kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

2014 yılından bu yana tüm ilçe belediyeleriyle birlikte koordineli ve uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “1 ay önce yeni bir yıla merhaba dedik. Bugün de Çorlu ve Çerkezköy ilçe belediyelerimiz 2023 yılı Şubat Ayı meclis toplantılarını gerçekleştiriyorlar. Biz de bu toplantılara katılım sağladık. İlçe belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile görüş alışverişinde bulunduk. İlçelerde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdik. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçe belediyelerimizle uyumlu bir şekilde çalışarak vatandaşlarımız için proje üretmeye devam edeceğiz. İlçe belediyelerimizin meclis toplantılarında alınacak kararların hayırlı olmasını diliyorum. Tüm belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.