‘Bremen Mızıkacıları’ Çerkezköylü çocuklar için sahnelenecek

‘Bremen Mızıkacıları’ Çerkezköylü çocuklar için sahnelenecek
Yayınlama: 26.01.2022
A+
A-

Çerkezköy Belediyesinin kültür ve sanat aktiviteleri çerçevesinde ‘Bremen Mızıkacıları’ adlı müzikli çocuk tiyatrosu 29 Ocak Cumartesi günü Çerkezköylü çocuklar ile buluşuyor.

2 SEANSTA SAHNELENECEK

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde 13.00 ve 15.00 olmak üzere 2 seansta sahnelenecek olan ‘Bremen Mızıkacıları’ isimli müzikli çocuk tiyatrosuna tüm çocuklarımızı davet eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı ara tatilini eğlenerek geçirebilmeleri için çocuklarımızı bu güzel müzikli çocuk tiyatrosu ile buluşturmak istedik. Bu çerçevede 29 Ocak Cumartesi günü ‘Bremen Mızıkacıları’ adlı müzikli çocuk tiyatrosunu Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezimize getiriyoruz. Saat 13.00 ve 15.00’te sahnelenecek olan tiyatroyu izlemeye tüm yavrularımızı davet ediyorum” dedi.

HES KODU SORGULAMASI YAPILACAK

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen ve katılımın kontenjanla sınırlı olduğu müzikli çocuk tiyatrosunu izlemek isteyenler, biletlerini etkinlikten 2 saat önce Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden temin edebilirler. Pandemi tedbirleri kapsamında izleyiciler Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek etkinliğe katılabilecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.