Başkan Akay’dan ziyaretler

Başkan Akay’dan ziyaretler
Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarını kapsamında ilçe protokolü ile gazetecileri ziyaret etti.

Tekirdağ Servis Araçları İşletmeciliği Esnaf Odası’nı ziyaret ederek güne başlayan Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, burada Oda Başkanı Aşkın Gündoğdu ve servis çeken esnaf ile bir süre sohbet ederek, servis çeken esnaf ve üyelerin sorunlarını, sıkıntılarını dinledi.

Ardından Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Vatanel, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Burak Yılmaz, İlçe Seçim Kurulu Başkanlığını, İlçe Jandarma Komutanlığı’nı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çerkezköy Şubesi’ni, Çerkezköy Gazetesi, Çerkezköy Haber Gazetesi, Çerkezköy Bakış Gazetesi, Çerkezköy Ekspres Gazetesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, yapılacak olan yerel seçimlerin ilçe ve ülke için hayırlı olması temennisinde bulundu ve 10 yılda yaptığı çalışmalar ve gelecek 5 yılda yapmayı planladığı projeler hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ziyaretlerine CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan, Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Şahinkaya da eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.