Aydoğdu: Başta Karadenizli hemşehrilerimizin oylarına talibim

Aydoğdu: Başta Karadenizli hemşehrilerimizin oylarına talibim
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.10.2023
A+
A-

Kapaklı DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Adem Aydoğdu, yaklaşan 2024 yerel seçimlerde Kapaklı Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Aydoğdu, “Karadenizli hemşehrilerimizin oyunu kimse çantada keklik olarak görmesin. Belediye başkanı ve meclis üyelerini seçen hemşerilerimizin Kapaklı’da itibar görmesini istiyoruz.

Köyden ve kırsaldan bir umutla Kapaklı’mıza iş için, çalışmak gelen işçi ve emekçi halkımızı yalnız bırakmayacağız. Halkımız bize güvensin. Müsterih olsunlar çünkü liyakat dinamik, genç kadrolar ile Belediye Başkan Adayı olacağım.

İlçemizde öncelik İlçe Başkanımız Sayın Safiye Savaş’ta. Onun aday çıkmaması durumunda teşkilat başkanı olarak Belediye Başkan Adaylığımı siz değerli Kapaklı halkımıza sunuyorum.

Kapaklı’mıza üçgen çemberine sıkıştırılmış aynı adaylar dayatılıyor. Gelişmekte olan Kapaklı’mızda hiçbir proje sunulmadan sadece rant siyaseti izleniyor. Bir DEVA gönüllüsü olarak başta Karadenizli hemşehrilerimizin ve Kapaklı halkımızın oylarına talibim.

Şu bilinmelidir ki hızlı gelişmekte olan Kapaklı’mızda işi laiki ile bilen uzman kadromuz ile Kapaklı halkımızın hizmetinde olacağız.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.