‘Astrotürkler Geliyor’ Çerkezköy’de sahnelenecek

‘Astrotürkler Geliyor’ Çerkezköy’de sahnelenecek
Yayınlama: 25.01.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 27 Ocak Cuma günü saat 20.00’dE ‘Astrotürkler Geliyor’ adlı tiyatro oyunu Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Eray Yasin Işık tarafından yazılan ve yönetmenliğini Çiğdem Tunç’un yaptığı ‘Astrotürkler Geliyor’ adlı tiyatro oyunu 27 Ocak Cuma günü Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz sahnelenecek.

SEVİLEN OYUNCULAR SAHNE ALACAK

Çerkezköy Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında güzel bir tiyatro oyununu daha Çerkezköy’e getirerek tiyatro severler ile buluşturacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay,  “Türk tiyatrosunun sevilen isimleri Çiğdem Tunç, Deniz Salman, Soykan Kişioğlu, Deniz Değirmenci, Selma Sema, Balca Başman, Aybars Kuday, Savaş Özkartal  ve Ramazan Tetik’in sahne alacağı ‘Astrotürkler Geliyor’ adlı tiyatro oyununa tüm tiyatro severleri bekliyoruz” dedi.

KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ DEVAM EDECEK

Kültür ve sanat ile iç içe bir Ocak ayını geride bıraktığımızı kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kültür ve sanat ile dolu dolu bir ocak ayını geride bırakıyoruz. Kültür ve sanat etkinliklerimizi yılın geri kalanında da vatandaşlarımızla buluşturarak, onların eğlenceli ve güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

BİLETLER DAĞITILMAYA BAŞLANDI

2 perdelik tiyatro oyununu izlemek isteyenler 25 Ocak Çarşamba gününden itibaren (Etkinlik günü dahil) 08.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz davetiyelerini Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden temin edebilirler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.