Albayrak’tan 31 Mart mesajı

Albayrak’tan 31 Mart mesajı
Yayınlama: 01.04.2024
Düzenleme: 01.04.2024 00:30
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Cumhuriyet Halk Partimiz mücadeleci ve kucaklayıcı ruhu ile çıktığı bu yolda Tekirdağımızda ve ülkemizde büyük bir başarı kazanmıştır.” dedi.

Tekirdağ’ın kurucu büyükşehir belediye başkanı olan ve bu dönem aday gösterilemeyen Kadir Albayrak, koltuğu devretmek için yeni başkanın mazbatasını almasını beklerken, bir mesaj  yayımladı.

“YOLUNUZ AÇIK OLSUN”

“Demokrasi kazandı” diyen Albayrak, “Sevgili hemşehrilerim; Cumhuriyet Halk Partimiz mücadeleci ve kucaklayıcı ruhu ile çıktığı bu yolda Tekirdağ’ımızda ve ülkemizde büyük bir başarı kazanmıştır. Başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı büyük bir zaferle kazanan Dr. Candan Yüceer olmak üzere; partimizi ilçelerimizde gururlandıran kıymetli başkanlarımız olan; Süleymanpaşa’da Volkan Nallar’ı, Çorlu’da Ahmet Sarıkurt’u, Çerkezköy’de Vahap Akay’ı, Saray’da Abdül Taşyasan’ı, Marmaraereğlisi’nde Onur Bozkurter’i, Hayrabolu’da Tuncer Başol’u,Şarköy’de Alpay Var’ı, Muratlı’da Varol Türel’i, Malkara’da Nergiz Karaağaçlı Öztürk’ü tebrik ediyor, partimizi destekleyen tüm Tekirdağlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.  Sandığa gidip oyunu kullanan tüm seçmenlere, seçimde görev alan üyelerimize, sandık kurulu üyelerimize, okul bilişim sorumlularımıza, müşahitlerimize ve gönüllülerimize de ayrıca teşekkür ederim. Seçim sonuçlarının mavi gözlü kentimiz Tekirdağ ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Yolunuz açık olsun. “ ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.