Albayrak, iftarda muhtarlarla buluştu

Albayrak, iftarda muhtarlarla buluştu
Yayınlama: 10.04.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ’da görev yapan mahalle muhtarları ile iftar yemeğinde bir araya geldi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yansıtan iftar programında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Bu güzel akşamda ise siz değerli muhtarlarımızla Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde yeniden bir aradayız. Siz değerli muhtarlarımızla yerel yönetimler olarak yıllardır süregelen iş birliğimiz var. Katılımcı demokrasi anlayışımızın gereği olarak düzenlediğimiz çalıştaylarla muhtarlarımızı karar alma süreçlerine dahil ettik. Kentimizin bugününe ve yarınlarına yön veren büyük projelerimizi birlikte planladık. Büyükşehir Belediyesi ve muhtarlıklar olarak büyük ailemiz olan Tekirdağ halkına hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu paylaştık.

BAŞKAN ALBAYRAK: “MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN SON DERECE DEĞERLİ”

Yönetimde ortak aklı hâkim kılmaya ve mavi gözlü kentimizi siz değerli muhtarlarımızla birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Karar alma süreçlerimize fikir ve önerilerinizle sağladığınız katkılar ve iftar programımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Yeniden bir araya gelmemize vesilen olan mübarek Ramazan ayının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi.

İftar programında muhtarlar da birer konuşma yaparak görüş ve önerilerini dile getirdiler ve kendilerini iftar programında ağırlayan Başkan Albayrak’a teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.