Aktaş Güler’in karşılığı 1.192 oymuş!

Aktaş Güler’in karşılığı 1.192 oymuş!
Yayınlama: 02.04.2024
Düzenleme: 02.04.2024 16:49
A+
A-

CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Vahap Akay’ın oylarını bölmek için karşısına bağımsız aday olarak çıkan ve Vahap Akay’ı sarsacağına kesin gözüyle bakılan Aktaş Güler, ala ala 1192 oy alabildi

CHP’li olmasına rağmen 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Vahap Akay’ın oylarını bölmek için Bağımsız Çerkezköy Belediye Başkan Adayı olan Aktaş Güler’in Çerkezköy’deki karşılığı belli oldu. Güler, girdiği seçimde sadece 1192 oy alabildi.

Güler, seçim sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kimseye seçim kaybettirme niyetinde olmadığını aktardı. Seçime girme amacının ‘kendi kitlesini görmek’ olduğunu belirten ve aldığı 1192 oyla da bu kitleyi gören Aktaş’ın paylaşımı şu şekilde:

“20 Şubat 2024 tarihinde aldığımız karar ile siyasette güzel bir sonuç elde etmek için; Ben ve arkadaşlarım 40 gün boyunca özverili, samimi ve içten bir çalışma yaptık.

Amacımız; ne bir partinin kaybetmesini ne de bir başka partinin kazanmasını sağlamaktı. Esas olarak kitlemizin varlığını görmek istedik. Seçim sonuçları da bunu gösteriyor.
Şunuda ifade etmek isteriz ki, toplumumuzun içinde birilerine “kendimizi tam olarak anlatamamış” olabiliriz veya onlar “yönetmeye değil yönetilmeye devam” demiş de olabilirler.
Geleceğin, aydınlık penceresini toplumumuza, özellikle gençlerimize açmak istedik.
Galiba anlatamadık, bu durum bizim mi yoksa bizi anlayamayanların suçu mu, taktirlerinize bırakıyoruz
Bundan sonraki sürecin hepimiz için hayırlı olmasını diliyoruz …”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.