Akay’dan oda başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Akay’dan oda başkanlarına ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Yayınlama: 01.02.2022
A+
A-

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül ve Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

İLK ZİYARET ESNAF ODASINA

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ilk durağı Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. 16 Ocak 2022 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilen Erkan Zümbül ve yönetimini tebrik eden Başkan Akay, Zümbül ve yönetimine başarılar diledi. Başkan Akay, Erkan Zümbül ve yönetimi ile ilçe esnafı için yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Erkan Zümbül de ziyareti için Başkan Akay’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.  

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinin ardından Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. 23 Ocak 2022 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile güven tazeleyerek yeniden Oda Başkanlığına seçilen Mustafa As ve yönetimini tebrik eden Başkan Akay, As ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Akay buradaki ziyaretinde ise Mustafa As ve yönetimi ile şoför esnafı için yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren As, Başkan Akay’a çalışmalarında başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.