8 Mart, Kadınlar Matinesiyle karşılanacak

8 Mart, Kadınlar Matinesiyle karşılanacak
Yayınlama: 01.03.2022
A+
A-

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi tarafından 6 Mart Pazar günü Çerkezköy Belediyesi Veliköy Düğün Salonu’nda Kadınlar Matinesi düzenleniyor

Trakya’nın sevilen sanatçısı Canan Şimşek’in sahne alacağı Kadınlar Matinesi 6 Şubat Pazar günü saat 19.00’da Çerkezköy Belediyesi Veliköy Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek. Programda kadınlar için ikramlar, sürpriz çekilişler ve canlı müzik eğlencesi gerçekleştirilecek.

ÜCRETSİZ SERVİS KALDIRILACAK

Çerkezköy Belediyesi Veliköy Düğün Salonu’nda düzenlenecek Kadınlar Günü eğlencesine katılmak isteyen kadınlar için 6 Mart Pazar günü saat 18.30’da Çerkezköy Belediye Meydanı, Bağlık Mahalle Evi ile Kızılpınar Kültür ve Sanat Merkezi önünden ücretsiz servis araçlarının kaldırılacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Hayatın her alanında ve tüm dünyada sevgiyi, hoşgörüyü, fedakarlığı ve duyarlığı temsil eden kadınlarımız toplumunun temel taşlarıdır. Yaşamımızın her alanında varlıkları ile onurlandığımız, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati veren fedakar kadınlarımızın bu vesile ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Tüm kadınlarımızı 6 Şubat Pazar günü düzenleyeceğimiz eğlence programına bekliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.