‘Plastik Aşklar’ Çerkezköy’de sahnelendi

‘Plastik Aşklar’ Çerkezköy’de sahnelendi
Yayınlama: 29.01.2024
Düzenleme: 29.01.2024 17:22
A+
A-

Çerkezköy Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelen ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyunu büyük beğeni ile izlendi

Sevilen tiyatro oyuncusu Oya Başar ve Ebru Kural’ın başrollerini paylaştığı ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyununu tiyatro severlerden tam not alırken, Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ni dolduran tiyatro tutkunları oyunun sonunda uzun süre tiyatronun emektarlarını ayakta alkışladılar.

BÜYÜK İLGİ İLE İZLENDİ

Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Cengiz Memiş, CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Şencan, Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Şahinkaya ve çok sayıda tiyatroseverin izlediği ‘Plastik Aşklar’ adlı tiyatro oyununun sonunda Oya Başar ve Ebru Kural’a teşekkür ederek çiçek takdim eden Belediye Meclis Üyesi Cengiz Memiş, “Oya Başar ve Ebru Kural hanımların sahne performansı gerçekten olağanüstü idi. Kendilerini büyük bir hayranlıkla izledik. İyi ki bugün buradalar. Kendilerine Çerkezköy halkı adına çok teşekkür ediyorum, şükranlarımı sunuyorum. Belediyemizin kültür ve sanat etkinlikleri artarak devam edecektir. İnşallah yeni kültür ve sanat etkinliklerinde halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

TİYATRONUN KONUSU

Plastik Aşklar, tıpkı yaşadığımız zamandaki aşklar gibi… Bu sahtelikle hiç dalga geçebildiniz mi? Gittiğiniz her ortamda, hayatın en ortasında yüzünüze iliştirdiğiniz bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrılabildiniz mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan? Bir tarafta eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, avam ama bir o kadar da alaturka bir kadın, diğer tarafta çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber saf bir kadın… Mayıs ayı, Hıdırellez günü, doğa uyanmaya baharı getirmeye hazırdır. Farklı geçmişlerden, farklı serüvenlerden gelen bu iki kadın kendi baharlarını, karşılaştıkları bu gecede acaba neye evirecekler? Ödüllü komedi oyunu ‘Plastik Aşklar’, seyirciye unutamayacağı dakikalar vadediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.