500’e yakın çocuk sünnet ettiriliyor

500’e yakın çocuk sünnet ettiriliyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 15.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesine başvuran ve sosyal yardım şartlarına uyan 500’e yakın çocuğun sünnetleri Özel Akut Polikliniği’nde ücretsiz olarak yapılmaya başlandı

“SÜNNET ŞÖLENİMİZİN BU YIL 5.’SİNİ YAPACAĞIZ”

Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni’ne başvuruların sona erdiğini ve yapılan sosyo-ekonomik değerlendirme sonucunda 60 aydan gün almış 500’e yakın çocuğun ekonomik durumlarının sıralamasına göre tespit edildiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımızın sünnetleri Özel Akut Polikliniği’nde yapılmaya başlandı. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bu yıl Belediyemiz tarafından yaklaşık 500 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Sünnet olan tüm çocuklarımıza çeşitli armağanlar vereceğiz ve sünnet kıyafeti hediye edeceğiz. Ayrıca Ağustos ayı sonunda bu yıl 5.’sini düzenleyeceğimiz Çerkezköy Belediyesi Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali’nde sünnet olan çocuklarımız için Sünnet Şöleni düzenleyeceğiz” dedi.

GEÇMİŞ OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU

Çerkezköy Belediyesi ve Özel Akut Polikliniği işbirliği ile gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olan çocukları Özel Akut Polikliniği’nde ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Akut Polikliniği Mesul Müdürü Dr. Akif Başkurt’tan bilgi aldıktan sonra sünnet olan çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

“Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler” diyen Başkan Akay, “Çocuklarımızın sünnetlerini steril bir ortamda, güvenli bir şekilde gerçekleştiren Özel Akut Polikliniği’ne çok teşekkür ediyorum. Tüm görevlilerin eline, emeğine sağlık” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.