2022’nin son gününde Çerkezköy’ü inceledi

2022’nin son gününde Çerkezköy’ü inceledi
Yayınlama: 02.01.2023
A+
A-

2022 yılının son gününde çalışmalarına Çerkezköy ilçesinde devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede yapımı devam eden ve 2023 yılında hizmete sunulması planlanan yatırımları yerinde inceledi

Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen Çerkezköy Bağlık Viyadüğü İnşaatı, Cumhuriyet Mahallesi Kuştepe mevkiinde yapımı devam eden Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projesi ile Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

İncelemeler sonrasında konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçede proje ve yatırımlara devam ettiklerini belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca çalışmaları sürdürülen ve Çerkezköy trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan viyadüğün toplam uzunluğu 275 metredir. Yine yapımı devam eden Tepe Emlak Konutları-İstanbul Bağlantı Yolu projemiz de İlçemizin şehir içi ve bağlantı yolu trafik ağının rahatlamasına büyük katkı sunacaktır. Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzun ilçemizin spor ve sporcu yetiştirme alanında gelişim sağlamasına katkı sunacaktır. Ben, 2023 yılı içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planladığımı yatırımlarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza mutlu, sağlıklı bir yeni yıl diliyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.