Yılmaz: Kapaklı bizim öz evladımız

Yılmaz: Kapaklı bizim öz evladımız
Yayınlama: 25.10.2022
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Mavi Liste Yönetim Kurulu Başkan Adayı Rahmi Yılmaz, “Kapaklı 2014 yılında büyükşehir yasası ile Çerkezköy’den ayrılıp ilçe olsa da bizim öz evladımız. Seçimi zaferle tamamladığımız da ayrımcılık yapmadan Çerkezköy’e ne hizmet yapıyorsak, aynısını Kapaklı’ya da Saray’a da yapacağız” dedi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri 12 Kasım Cumartesi günü Çerkezköy TSO Trakya Anadolu Lisesinde yapılacak. Seçime sayılı günler kalırken, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Mavi Liste Yönetim Kurulu Başkan Adayı Rahmi Yılmaz ve ekip arkadaşları, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

DÜKANLI’YI ZİYARET

Yılmaz ve ekip arkadaşları, Kapaklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Dükanlı’yı ziyaret etti. Yılmaz, burada projeleri hakkında bilgiler verdi. Dükanlı’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarı dileklerini iletti.

MAVİ LİSTEYE DESTEK SÖZÜ

Kapaklı’da üye ziyaretleri de gerçekleştiren Yılmaz ve arkadaşları, ziyaret ettiği üyelere projelerini anlatarak destek istedi. Yoğun ilgi Yılmaz ve arkadaşlarını mutlu ederken, çok sayıda destek sözü de geldi.

“KAPAKLI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Kapaklı’nın kendileri için çok önemli olduğunu belirten Yılmaz, “Büyükşehir yasası ile Çerkezköy’ün beldesiyken ilçe olan Kapaklı her geçen gün büyüyor. Fabrikalardan dolayı yoğun göç alan ilçemize bizde Allah’ın izniyle göreve geldiğimiz zaman tam destek vereceğiz. Mutlaka bir meslek lisesi ve irtibat bürosu kazandıracağız ilçemize. Karma Sanayi Sitesi projemizle üyelerimizi işyeri sahibi yapmaya çalışacağız. Çerkezköy TSO, sadece Çerkezköy’ün değil, Kapaklı ve Saray’ın da odası. Kapaklı 2014 yılında büyükşehir yasası ile Çerkezköy’den ayrılıp ilçe olsa da bizim öz evladımız. Seçimi zaferle tamamladığımız da ayrımcılık yapmadan Çerkezköy’e ne hizmet yapıyorsak, aynısını Kapaklı’ya da Saray’a da yapacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.