Uruk: Kimseyi arkada bırakmayacağız!

Uruk: Kimseyi arkada bırakmayacağız!
Yayınlama: 14.04.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Ülkem Uruk, aday adaylığı başvurusu yapan partililer ile bir araya gelerek dayanışma ve birlik adına iftar yemeği verdi

CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Ülkem Uruk, düzenlediği iftar yemeği organizasyonunda aday adayları ve il başkanı ile bir araya geldi. Düzenlenen organizasyonda konuşan Uruk, “Bu akşam davetimi kabul ederek iftar soframızı büyüten Milletvekili Aday Adaylarımıza, İl ve İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu masanın etrafındaki partili dostlarımızla bir aday adaylığı süreci geçirdik. Bugün listeye yazılan ya da yazılmayan tüm herkesle bir aradayız. Birçok seçim sürecini takip ettim. Genellikle listeler belli olduğunda aday adaylığı süreçleri sanki tamamlamış ve o insanlar unutulmuş gibi davranılıyordu. Ben arkada kimseyi bırakmamızın doğru olmadığını düşünüyorum.

Demokrasimize, temel değerlerimize kasteden zihniyete karşı ancak bir arada durursak kazanabiliriz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde uzun süredir bir maraton koşuyoruz. Şimdi bu maratonun son 100 metresindeyiz. Benim bu yolu koşacak heyecanım da gençliğim de var ama bu süreçte sizlere de çok ihtiyacım var. Saha çalışmalarımda da sizleri ayrı ayrı her programıma davet etmek istiyorum. 14 Mayıs’ta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya göndereceğiz. Yolumuz açık olsun. Hep birlikte başaracağız.” diye konuştu.

REKOR OY ALACAĞIZ!

CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar ise yaptığı konuşmada “Biz, birlik ve beraberlik içerisinde, hepimizin huzur içerisinde yaşayacağı bir Türkiye istiyoruz. CHP teşkilatları olarak da buna hazırız. Sizlerin desteği ile vatandaşlarımıza daha ferah bir ülke yaratmak için var gücümüzle çalışacağız. 15 Mayıs sabahı inşallah 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde aydınlık bir Türkiye’ye uyanacağız. Bu akşam burada bulunan aday adaylarımız da birlik ve beraberliğimize güç kattı. Tekirdağ olarak hedefimiz oyların büyük bir çoğunluğunu alarak rekor kırmak! İnşallah bunu başaracağız.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.