Ümit Özdağ duyurdu… Kapaklı’dan suç duyurusunda bulundular

Ümit Özdağ duyurdu… Kapaklı’dan suç duyurusunda bulundular
Yayınlama: 10.03.2024
A+
A-

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kapaklı’da seçim çalışması yapan il başkanı Fatih Altıntaş’ın HÜDA-PAR adayı tarafından telefonla tehdit edildiğini belirterek, suç duyurusunda bulunduklarını ifade etti.

Zafer Partisi Kapaklı Belediye Başkan Adayı Kürşat Kağan Demirel ve Zafer Partisi Tekirdağ İl Başkanı Fatih Altıntaş semt pazarında seçim çalışması yaptı. Burada Demirel, “Biz şeyh Sait’e sayın demeyiz hain deriz terörist” ifadesini kullandığı, bu sözlere ise HÜDA-PAR adayının tepki gösterdiği iddia edildi.

“ZAFER PARTİSİ’Nİ VE ZAFER PARTİLİLERİ TEHDİT ETMEK NE HADDİNİZE”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Tekirdağ Kapaklı ilçemizde bugün ilçe belediye başkan adayımız Kürşat Kağan Demirel ve il başkanımız Fatih Altıntaş semt pazarında 14.00-17.00 arasında stand ve propaganda çalışması yaptık, seçim aracımız da geldi ve kapaklı belediye başkan adayımız Kürşat Kağan Demirel “Biz şeyh Sait’e sayın demeyiz hain deriz terörist” demiştir. Kısa bir süre sonra Tekirdağ il başkanımız tanımadığı bir numaradan aranmıştır. Telefon eden kişi,  “Ben kapaklı HÜDA-PAR adayı Veysi Güngör. Siz. Şeyh Sait hain diyemezsiniz” diyerekten kendisine yakışan çok ağır küfürler etmiştir. Arkadaşlarımız kendisi ile ilgili suç duyurusunda bulunmuşlardır.  Buradan Şeyh Sait’i Diyarbakır’a yargılanmak üzere getiren birliğin komutanının torunu ve Zafer Partisi genel başkanı olarak ifade ediyorum. Şeyh Sait alçak bir Türk düşmanı, Rus ve İngiliz işbirlikçisi vatan haini teröristtir. Şeyh Sait’e vatan haini diyemeyen ya potansiyel vatan haini ya da siyasi milli karaktere sahip olmayan kişiliktir. Veysi Güngör denilen zatı ve benzerlerini uyarıyorum.  Zafer Partisi’ni ve Zafer Partilileri tehdit etmek ne haddinize.” ifadelerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.