Toplu ulaşımda banka ve kredi kartı dönemi

Toplu ulaşımda banka ve kredi kartı dönemi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 19.06.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kent içi ve ilçeler arası TEKULAŞ toplu taşıma araçlarının ardından Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi’ne (TETUS) dahil tüm araçlarda temassız banka ve kredi kartı kullanımını başlattı

Vatandaşlar, ulaşımda mevcut TEKKART’ların yanı sıra hangi bankadan alındığı fark etmeksizin temassız kredi ve temassız bankamatik kartlarını kullanabilecek. Uygulama, özellikle şehir dışından gelen, ilçeler arasında seyahat eden ve günübirlik toplu taşımadan yararlanmak isteyen vatandaşlara büyük ölçüde kolaylık sağlayacak.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TOPLU TAŞIMADA BİR YENİLİĞİ DAHA VATANDAŞLARIMIZIN KULLANIMINA SUNUYORUZ”

Toplu taşımada temassız kart uygulaması ile bir yeniliği daha vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Vatandaşlarımıza daha rahat, konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunabilme adına tüm teknolojik imkânlardan faydalanıyoruz. Kent içi ve ilçeler arası TEKULAŞ toplu taşıma araçlarında temassız kredi kartı ve temassız bankamatik kartı ile ödeme kolaylığı Uygulamasını başlattık. Bu uygulama, özellikle TEKKART’ı olmayan, Tekirdağlıların yanı sıra özellikle ilimize farklı şehirlerden gelecek olan ziyaretçiler için de büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır. Yenilikçi projelerimiz hız kesmeden devam edecek.” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.