Tekirdağ’ı Özel ÇOSB Meslek Lisesi Öğretmeni temsil etti

Tekirdağ’ı Özel ÇOSB Meslek Lisesi Öğretmeni temsil etti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.05.2022
A+
A-

Meslek lisesi öğretmenlerine yönelik olarak ilk defa düzenlenen, “eTwinning Faaliyeti Meslek Liseleri Çalıştay’ı” Antalya’da gerçekleştirildi. Çalıştay’da Tekirdağ’ı, Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Özlem Okuyan temsil etti

Çalıştay’a, 2021 yılında kalite etiketi almış 1.178 öğretmenin içerisinden puan sıralamasına göre belirlenen ilk 128 öğretmen davet edilmişti. Davet edilen isimler arasında yer alan Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Özlem Okuyan, “Women of Science” eTwinning projesi standıyla başarılı sunumlar gerçekleştirdi.

Yoğun katılımın olduğu Çalıştay’da; 12 farklı oturumda Web 2.0 araçları, metaverse ve NFT’ye giriş, STEM, nesnelerin 3 boyutlu modellenmesi, zihinsel modeller ve çocuklar için felsefenin (P4C) eğitimde kullanımı, ölçme ve değerlendirme araçları, başarı için öğrenme motivasyonu başlıklarında öğretmen mesleki gelişimine katkı sağlayacak oturumlar gerçekleştirildi. Çalıştay Sertifika töreninin yapılmasıyla son buldu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.