Streetball Turnuvasının kazananları belli oldu

Streetball Turnuvasının kazananları belli oldu
spot_img
Yayınlama: 05.09.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi 5. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Streetball Turnuvası, birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. 90 takımın katılımıyla yapılan turnuvada dereceye girenlere ödülleri verildi

Bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 3 gün birbirinden zevkli ve çekişmeli maçlara sahne olan Streetball Turnuvası’na toplam 90 takım katıldı.  Minik Kızlar, Minik Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Erkekler ve Büyük Erkekler olmak üzere 6 kategoride gerçekleştirilen Streetball Turnuvası, oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Birbirinden heyecanlı müsabakaların oynandığı Streetball Turnuvası’nı 3 gün sürerken; kategorilerinde dereceye giren takımlara ödülleri Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı tarafından verildi.

İŞTE BAŞARILI OLAN TAKIMLAR!

Çerkezköy Belediyesi Streetball Turnuvası’nda Minik Kızlar kategorisinde ‘Kaybol Yaa’ takımı 1’inci olurken; ‘Çerkezköy Kent Konseyi’ takımı 2’nci oldu. Minik Erkekler kategorisinde ise 1’inci ‘Çerkezköy Kent Konseyi’ olurken, 2’nci ise ‘4 Adam’ takımı oldu.

Yıldız Kızlar kategorisinde 1’inci ‘Ne Oluyo Yaa’ takımı olurken, 2’nci ise ‘Net Pozitif’ takımı oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ise ‘Çerkezköy Kent Konseyi Basketin Yıldızları’ takımı  1’inci, ‘Caption’ takımı 2’nci oldu. Genç Erkekler kategorisinde ise 1’inci ‘Foodie Craft’ takımı olurken, 2’inci ‘Riziko’ takımı oldu. Büyük Erkekler kategorisinde 1’incisi ‘Gerçek Kara Delik’ takımı olurken, ikincisi ‘Bal Kaymak’ takımı oldu. Ayrıca düzenlenen 3’lük yarışmasının şampiyonu Salih Erbay oldu.

“TEŞEKKÜR EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM”

Çerkezköy Belediyesi 5. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Streetball Turnuvası’nda dereceye giren takımlara ödülleri 3 Eylül Pazar günü oynanan final müsabakalarının ardından Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı tarafından verilirken, Yılancı, “Turnuvamıza katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ediyorum. Başarılı olan takımları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

spot_img
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.