‘Perde Arkası’ Çerkezköy’de sahnelenecek

‘Perde Arkası’ Çerkezköy’de sahnelenecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.12.2022
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Perde Arkası adlı tiyatro oyunu 17 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek

2.5 perdelik komedi türü tiyatro oyununun 17 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak izlenebileceğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sevilen tiyatro ustalarından Mesut Esef Özfırıncı’nın yazdığı ve yönettiği Perde Arkası adlı tiyatroya tüm tiyatro tutkunlarını bekliyoruz” açıklamasını yaptıktan sonra oyunu izlemek isteyen tiyatro severlerin ücretsiz davetiyelerini 14, 15 ve 16 Aralık tarihlerinde 08.00-17.00, 17 Aralık Cumartesi günü ise 08.00-18.00 saatleri arasında Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden temin edebileceklerini ifade etti.

GENİŞ OYUNCU KARDOSU SAHNE ALACAK

Sevilen oyuncular Ahmet Memiş, Eray Ancer, Mesut Coşkun, Aylin Işıksal, Fatih Bulut, Oğuzhan Onur, Deniz Karakuş, Hilmi Dinçer, Sinem Gün, Deniz Sezgin, İbrahim Ertetik, Tarık Aktepe, Doğaç Ülker, Vedat Güney, İrem Cürebal,  Enes Deme, Kardelen Karakaş ve Yusuf Sarıgöz’ün rol altığı komedi tarzındaki Perde Arkası adlı tiyatro oyununun yönetmenliğini Mesut Esef Özfırıncı yaparken, Mehmet Ülker koordinatörlüğünü yapıyor.

OYUNUN KONUSU NE?

Bir tiyatro grubu oyununu başarıyla sergiler. Selam verilir, seyirciden coşkulu bir alkış alınır ve perde kapanır. Oyunun bu ilk gecesinde seyirci gittikten sonra ekip bir kutlama yapacaktır ancak beklenmedik bir gelişme kutlama planlarını bozacaktır.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.