Nergiz Home kalitesi Çerkezköy’de açıldı

Nergiz Home kalitesi Çerkezköy’de açıldı
Yayınlama: 18.07.2022
A+
A-

27 yıllık tecrübesi ile başta Saray olmak üzere Trakya Bölgesine hizmet veren Nergiz Home, Çerkezköy’de yeni şubesini açtı. Perdeye dair her şeyi kaliteyle buluşturan Nergiz Home, yenilikçi tarzıyla fark yaratıyor.

İşletmeciliği Özlem Ataş ve E. Devrim Ataş’ın yaptığı Nergiz Home, Cumhuriyet Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, Dumlu Center, No: 24 Çerkezköy adresindeki yeni şubesinde hizmete başladı.

Arkalarında 27 yıllık bir birikim olduğunu söyleyen Nergiz Home İşletmecisi Özlem Ataş, müşterilerinden gördükleri yoğun ilgi ve talep nedeniyle Çerkezköy’e yeni bir şube açtıklarını belirterek, “Bir noktadan sonra yeni şube bizim için kaçınılmazdı. Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu ve Silivri’den gelen talebi karşılamak için böyle bir adım attık. 200 metrekarelik showroomumuzda Persan Home Studio kalitesini müşterilerimizle buluşturduk. Türkiye’de üretilen en iyi, en kaliteli ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kişiye özel perde tasarımları yapan Nergiz Home’da, perdeye dair aradığınız her şey var. Perdelik ve döşemelik kumaş, motorlu ve mekanik perde sistemleri, duvar kağıdı ve perde aksesuarlarında geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Müşterilerimizin ev ve işyerleri dışında veranda ve kış bahçesi gibi dış alanlarına da kalitemizi yansıtıyoruz. Persan Home Studio’nun Trakya’da ilk ve tek Nergiz Home’da olan bütün koleksiyonunu görmek, evini, işyerini ve dış alanlarını Nergiz Home kalitesiyle güzelleştirmek isteyen bütün müşterilerimizi showroomumuza bekliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.