Necati Aksu, başkan adaylığını açıkladı

Necati Aksu, başkan adaylığını açıkladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.01.2023
A+
A-

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Necati Aksu, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkan adaylığını açıkladı.

Çerkez Kafe’de açıklama yapan Necati Aksu, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi başkan adaylığını duyurdu. Aksu’nun açıklamasına Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül, Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nadir Samancı ve S.S. 163 Nolu Öğrenci ve Personel Taşımacılığı Kooperatifi Başkanı Çağdaş Şahin de katılarak destek verdi.

“RABBİM BİZLERİ UTANDIRMASIN”

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Necati Aksu, açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Esnafımızın sıkıntılarına, sorunlarına çözüm üretmeye çalışan, gayret gösteren bir kardeşiniz olarak ‘Gücümüz esnaf ve emek, Yolumuz hak ve hizmet’ düsturuyla çıktığımız bu yolda tek gayemiz esnaf ve sanatkarlarımıza daha iyi hizmet verebilmek. 29 Ocak Pazar günü saat 11.00’da Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin olağanüstü kongresinde ben de başkanlığa talibim. Esnaflarımızdan aldığımız dualarla, teveccühlerle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri utandırmasın.

“HAMURU FIRINDA GÖRMEDİM”

Şahsım olarak Çerkezköy’de doğup büyüyen, bu şehrin havasını teneffüs eden, hayatının her alanında esnafların sıkıntıları ve sorunlarının birebir içinde olan bir kardeşiniz olarak hiçbir zaman hamuru fırında görmedim. İçinde yoğuruldum, mutfağında piştim. Hayat bir mücadeledir, bizler de Allah ömür verdiği sürece mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Yapılacak olan kongrede başkan adaylığımı açıklıyorum.

“İSTİŞARELER SONUCU BU YOLA ÇIKMAK İSTEDİK”

Açıklamanızı niye bu kadar geciktirdiniz diyen arkadaşlarımız var. Bizim de Tekirdağ’da, bölgemizde ve bölgemiz dışında gitmiş olduğum il ve ilçelerdeki oda başkanlarıyla, kooperatif başkanlarıyla yapmış olduğum istişareler sonucunda edindiğim bilgi, birikim ve tecrübeyle bu yola çıkmak istedik. Dersimize çok iyi çalıştık. Bu yolda da esnaflarımızın dualarıyla, destekleriyle, talepleri doğrultusunda esnaflarımıza daha iyi hizmet verebilmek için bu yola çıktık.”

BAŞARILAR DİLEDİ

Diğer adaylara da başarılar dileyen Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Necati Aksu, “Bu yolda verdiğimiz sözlerin her zaman arkasındayız. Bizim özümüz de sözümüz de bir, alnımız açık. Güçlü bir ekiple geliyoruz. Aylardır süren saha çalışmalarımızın sonucunu inşallah esnaflarımızın takdiriyle sonuçlandıracağız. Seçimlerin ülkemize, milletimize, Çerkezköy’deki esnaf ve sanatkarlarımıza, şoför esnaflarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu yolda rakip olan arkadaşlara da başarılar diliyorum. Hırstan, yalandan, dolandan, riyadan uzak bir şekilde, gerçek dostlarla çıktığımız bu yolda Allah bizleri utandırmasın” sözleri ile açıklamasını noktaladı.

“SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

Necati Aksu, kendisinden desteğini esirgemeyen Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül ile diğer oda ve kooperatif başkanlarına da teşekkür etti. Necati Aksu’nun basın açıklamasına katılarak kendisine destek veren Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erkan Zümbül de Aksu’nun sonuna kadar yanında olduklarını belirterek, “Allah yolunu açık etsin. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“UYUM İÇERİSİNDEYİZ”

Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nadir Samancı da “Biz de Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olarak Çerkezköy esnaf odalarıyla beraber bir uyum içerisindeyiz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde Çorlu ve Çerkezköy’ün sorunları pilot bölge olduğu için, aşağı yukarı esnafın sorunları da aynı durumda kalmakta. Biz de Erkan başkanım ve diğer oda başkanlarıyla aynı koordinedeyiz. Güzel bir uyum oldu. Biz tüm esnaf odası başkanları ve yönetimlerinin her zaman yanındayız. Her zaman gereken desteği vereceğimizden şüpheleri olmasın” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.