Mandalı: Birlikte Kapaklı Belediyesini geri alacağız

Mandalı: Birlikte Kapaklı Belediyesini geri alacağız
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

CHP’nin Parti Meclisi kararıyla Kapaklı Belediye Başkan Adayı gösterilen İrfan Mandalı, “Bizim AK Partili dostlara da Milliyetçi Hareket Partili dostlarımıza da ihtiyacımız var. Biz tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Birlikte Kapaklı Belediyesini geri alacağız.” dedi.

Kapaklı’da heyecanlı bekleyiş sona erdi. CHP’nin belediye başkan adayı PM kararıyla önceki dönem Kapaklı Belediye Başkan Adayı İrfan Mandalı oldu.

CHP Kapaklı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Mandalı, burada coşkuyla ve “Halkın Başkanı” soğanlarıyla karşılandı.

“BİZ TÜM VATANDAŞLARIMIZIN OYLARINA TALİBİZ”

Burada bir konuşma yapan Mandalı, “Bizim AK Partili dostlara da Milliyetçi Hareket Partili dostlarımıza da ihtiyacımız var. Biz tüm vatandaşlarımızın oylarına talibiz. En yakın arkadaşlarımızdan tutalım en uzak arkadaşlarımıza kadar ulaşmalıyız. Biz bu saatten sonra herkesi kazanmalıyız. Bunu başardığımız takdirde oynadığımız takım oyunuyla birlikte Kapaklı Belediyesini geri alacağız. Bu konuda hepimize görevler düşüyor.” dedi.

“KOL KOLA GİREREK BU İŞİ BAŞARACAĞIZ”

Mandalı, “Genel başkanımız Özgür Özel, MYK ve PM üyelerimiz bize yetki verdi. Herkese teşekkür ediyorum. Burada gönül belediyeciliği isteniyorsa CHP çatısı altında birleşsin herkes. Herkesi kucaklayacağız. Kol kola girerek bu işi başaracağız.” dedi.  Mandalı, teşkilat mensuplarından da saha çalışası için yoğun destek istedi.

“İLÇE ÖRGÜTÜMÜZ TAMAMEN ARKANIZDADIR”

CHP Kapaklı İlçe Başkanı Emir Tarcan ise, “İlçe örgütümüz tamamen arkanızdadır. Çok güzel bir çalışmayla belediyeyi geri alacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.