Bu haber bizden olsun Mestan Bey, ayağınız alışsın…

Bu haber bizden olsun Mestan Bey, ayağınız alışsın…
Yayınlama: 15.01.2019
A+
A-

AKP’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan, İl genelinde yayın yapan gazetelere danışmanları aracılığıyla ilginç bir teklifte bulundu. Gazetelerden önce reklam fiyat teklifi isteyen Özcan’ın danışmanları, daha sonra gazetelere gönderdikleri maille seçim süreci boyunca belirli bir meblağ karşılığında Mestan Özcan’ın haberlerinin yayınlanmasını teklif ettiler. Gazetelere yapılan bu teklif bir dönem Türkiye gündemini uzun süre meşgul eden ‘Binbir Gece’ dizisini akıllara getirdi. Hatırlanacağı üzere Binbir Gece dizisinde çocuğunun tedavisi için 150 bin Dolar’a ihtiyacı olan başrol oyuncusu Şehrazat’a patronu ahlaksız bir teklifte bulunmuş, ihtiyacı olan para için kendisiyle bir gece birlikte olmayı teklif etmişti.

Gazete Havadis- AKP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan’ın danışmanları, Tekirdağ genelinde yayın yapan gazetelere belirli bir meblağ karşılığında Mestan Özcan’ın haberlerinin yayınlanmasını teklif etti.
250 TL+KDV TEKLİF EDİYORLAR
AKP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan’ın danışmanları, Tekirdağ genelinde yayın yapan gazetelere 250 TL+KDV karşılığında seçim süreci boyunca Mestan Özcan haberi yapmayı teklif ettiler.
ZOR DURUMDAYIZ AMA O KADAR DA DEĞİL
Kağıtta dışa bağımlılığımız nedeniyle döviz kurundaki artış her ne kadar gazete kağıtlarını uçurmuş olsa da, maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşasak da Mestan Özcan’ın danışmanları tarafından gazetemize de iletilen bu teklife tabi ki ‘HAYIR’ cevabını veriyor, kendisine bu zorlu süreçte başarılar diliyoruz. Unutmadan, bu haber bizden olsun Mestan Bey, belki ayağınız alışır!