Günün anlamına yaraşır etkinlik düzenlendi

Günün anlamına yaraşır etkinlik düzenlendi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.11.2023
A+
A-

Kapaklı’da bu yıl “Geleceğe Nefes, Cumhuriyete Nefes” sloganıyla düzenlenen Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında Mimar Sinan mahallesinde hazırlanan alanda fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi

Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla düzenlenen fidan dikme etkinliğine Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Orman Genel Müdürlüğü Çerkezköy İşletme Şefliği ekipleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ve öğrenciler katıldı.

Etkinlik kapsamında katılımcılar ve Türk Metal Sendikası Pevrul Kavlak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte fidanları toprakla buluşturan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Çerkezköy Orman İşletme Şefliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla fidan dikme etkinliği düzenledik. Mimar Sinan mahallemizde hazırladığımız alanda öğrencilerimizle birlikte fidanları toprakla buluşturduk. Geleceğe nefes olmak için, daha yeşil bir Kapaklı için destek veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.