Devletin okulunu ‘Sarı Liste’ otoparkı yaptılar!

Devletin okulunu ‘Sarı Liste’ otoparkı yaptılar!
Yayınlama: 12.11.2022
A+
A-

Seval – Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin otoparkı ‘Sarı Liste’ otoparkına döndü. Okulun giriş kapısında bulunan sarı kravatlı iki kişi, okulun bahçesine park etmek isteyen araçları kapıdan çevirip “Buraya sadece okul araçları girebilir” diye bir açıklama yapıyorlar. Ancak okulun bahçesine okul araçları değil de Sarı Liste yanlılarının araçları alınıyor

Çerkezköy TSO Trakya Anadolu Lisesi’nde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimi heyecanı yaşanıyor. Çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı’ndan başlamak üzere okullar bölgesine kadar Mavi, Yeşil ve Sarı Liste pankartları dalgalanıyor.

Oldukça çekişmeli geçen seçimde bir de otopark sıkıntısı yaşanıyor. Seçimin gerçekleştiği Çerkezköy TSO Trakya Anadolu Lisesi etrafından araç park edecek herhangi bir yer bulunamazken, bu okulun hemen yanında bulunan ve Çerkezköy TSO Sarı Liste Başkan Adayı Ahmet Çetin’in yaptırmış olduğu Seval – Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin otoparkı adeta Sarı Liste’nin hizmetine sunulmuş vaziyette.

Okulun kapısında bekleyen sarı kravatlı iki kişi, bahçeye park etmek isteyen araçları “Sadece okul araçları girebilir” diyerek kapıdan çeviriyor. Ancak, yaptığımız gözlemler gösteriyor ki, okulun bahçesine okul araçları yerine Sarı Liste yanlılarının araçlarının park etmesine izin veriliyor.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.