Demir: ‘’Büyükşehirin yaptığı şeylerle övünmeyin’’

Demir: ‘’Büyükşehirin yaptığı şeylerle övünmeyin’’
Yayınlama: 15.01.2020
A+
A-

Kars Arpaçay Gülyüzü Köyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Demir, Fatih Mahallesi Şehit Ekrem Demir Caddesi Kaktüs Sokak’taki yolun yapılması için Kapaklı Belediyesine hem dilekçe verdiğini hem de belediye yetkililerine şifahen ricada bulunduğunu fakat yolun yaklaşık 8 aydır yapılmadığını ifade etti. Kapaklı Belediye yetkililerinin, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği çalışmaları sanki kendileri yapıyormuş gibi gösterdiğini ifade eden Demir, ‘’Büyükşehirin yaptığı şeylerle övünmeyin. Kendi Belediyenizin yapacağı şeyle övünün’’ dedi

Gazete Havadis – Kars Arpaçay Gülyüzü Köyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Demir, defalarca ricada bulunmasına rağmen Kapaklı Belediyesinin Fatih Mahallesi’ndeki Kaktüs Sokak’ta bulunan yolu 8 aydır yapmadığını ifade etti.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ BUYSA, MANZARA ORTADA

Defalarca dile getirmesine rağmen bahse konu sokaktaki yolun bir türlü yapılamadığını ifade eden ve Kapaklı Belediyesini göreve davet eden Kars Arpaçay Gülyüzü Köyü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Demir, ‘’Gönül Belediyeciliği deniliyor ya… Büyükşehirin yaptığı yolları, kaldırımları, altyapıyı vs ‘Gönül Belediyeciliği’ adı altında fotoğraf ve video çekilerek yayımlıyorsunuz ya… Gönül Belediyeciliği buysa, manzara ortada. Bunu defalarca söylemiş olmamıza rağmen, dilekçe vermemize rağmen yol yapılmadı. Kar ve yağmur yağdığında çocuklarımız buradan çamur çiğneyerek okula gidip geliyor. Bir tarafımız Şehit Ekrem Demir Caddesi, yan taraftaki cadde de Plevne Caddesi… Burası 2 caddeyi birbirine bağlayan bir sokak. Ama maalesef belediyenin ilgisinden, alakasından ve yapacağı hizmetten bağımsız bir sokak. Bekliyoruz. Bir süredir söylememize rağmen yapılacağı söyleniyor. Büyükşehirin yaptığı şeylerle övünmeyin. Kendi Belediyenizin yapacağı şeyle övünün. Biz de takdir edelim, alkışlayalım.’’ diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.