ÇOSB’de 8. dönem mezuniyeti yaşandı

ÇOSB’de 8. dönem mezuniyeti yaşandı
Yayınlama: 17.06.2023
A+
A-

Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı yılsonu mezuniyet töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti

Okulun Konferans Salonunda gerçekleşen törene; Kapaklı ilçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Mete Han Pekol, ÇOSB Denetim Kurulu Üyesi Saim Buyruk, ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal’ın yanı sıra Okul Müdürü B. Behçet Yazıcıoğlu, sanayiciler, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Okul Müdürü B. Behçet Yazıcıoğlu öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Konuşmaların ardından, öğrenciler arasında bayrak ve flama devir teslimi yapıldı.

8. Dönem Mezunlarının verildiği Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında, Anadolu Teknik Lise Programından Feride Baki, Anadolu Meslek Lise Programından Esma Nur Yolcu birinci olarak mezun oldu. Okulun Mezuniyet Kütüğüne ismini çakan öğrencileri ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler tebrik ederek, çeşitli hediyeler verdi. Tören öğrencilerin hazırladıkları halk oyunları gösterileri ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.