Çetin: İYİ Parti Tekirdağ’dan 3 milletvekili çıkarır

Çetin: İYİ Parti Tekirdağ’dan 3 milletvekili çıkarır
Yayınlama: 13.03.2023
A+
A-

Önümüzdeki genel seçimlerde İYİ Parti’nin iyi bir çıkış yakalayacağını belirten İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Yusuf Çetin, “Partimizin Tekirdağ’daki oyu yüzde 28’lere kadar çıktı. Halkımızın teveccühü ile İYİ Parti Tekirdağ’dan 3 milletvekili çıkarır. Tahminlerime göre 3 tane de CHP çıkarır.” dedi.

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adaylığını duyuran Yusuf Çetin, gazetemiz haber merkezini ziyaret etti. Genel seçim süreci ve kişisel değerlendirmelerinden bahseden Çetin, basının da bu seçim sürecinde önemli olduğunu ifade etti.

“ÇALIŞMALARIMI TÜM PARTİLİLERİMİZ VE TEŞKİLATLARIMIZ BİLİYOR”

Kapaklı, Çerkezköy ve Saray başta olmak üzere İYİ Parti teşkilatlarından da destek gördüğünü belirten Çetin, “İlimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Partinin içinden yetişmiş biriyim. Kapaklı’da kurucu ilçe başkanlığı yaptım ve 3 dönem görevimi layıkıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Çalışmalarımı tüm partililerimiz ve teşkilatlarımız biliyor. Genel merkezimizin de takdir edeceğini düşünüyorum.” dedi.

“OYLARIMIZ ARTIYOR”

Partisinin bu dönem oy oranının arttırdığını ifade eden Çetin, “Gerek Tekirdağ, gerekse ülke genelinde halkımızın partiye olan teveccühü artıyor. Partimizin Tekirdağ’daki oyu yüzde 28’lere kadar çıktı. Halkımızın teveccühü ile İYİ Parti Tekirdağ’dan 3 milletvekili çıkarır. Tahminlerime göre 3 tane de CHP çıkarır.” İfadelerini kullandı.

Çetin, önümüzdeki günlerde Ankara’ya gideceğini ve adaylık için başvurusunu bizzat genel merkeze yapacağını da belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.