Çerkezköy ve Kapakalı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Çerkezköy ve Kapakalı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.12.2022
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; sabah erken saatlerde başladığı mesaisinde Çerkezköy ve Kapaklı’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu

BAŞKAN ALBAYRAK MESAİSİNE ÇERKEZKÖY’DE BAŞLADI

Mesaisine Çerkezköy’de başlayan Başkan Albayrak, Çerkezköy’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, talep ve önerileri dinledi, sohbet edip görüş alışverişinde bulundu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Çerkezköy’de yaptığı çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Albayrak Çerkezköy temaslarında sırasıyla Çerkezköy Ehlibeyt Dergahı Derneği, Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret ederek sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyeleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Çerkezköy temaslarının ardından Kapaklı’ya geçen Başkan Albayrak, burada da Kapaklı Ordulular Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TÜM İLÇELERİMİZDE DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde tüm ilçelerde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Albayrak, “Bugün Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerimize ziyaret gerçekleştirdik. İlçe ziyaretlerimiz kapsamında, sivil toplum kuruluşlarımızla ve basın mensuplarımızla bir araya gelerek çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldık. Çalışmalarımız sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Oldukça verimli bir ziyaret programı gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte hizmete sunacağımız tüm yatırımlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye ve Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya devam ediyor” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.