Çerkezköy TSO’nun yeni dönem meclis üyeleri belli oldu

Çerkezköy TSO’nun yeni dönem meclis üyeleri belli oldu
Yayınlama: 15.11.2022
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sarı listenin zaferi ile sonuçlanırken, meclis üyeliğine hak kazanan adaylar da belli oldu. Seçimi kazanan sarı liste 28 meclis üyesi çıkartırken, yeşil liste 8 ve mavi liste 7 olmak üzere toplam 43 meclis üyesi çıktı. Sarı listenin adayı Ahmet Çetin ve yeşil listenin adayı Ömer Karadeniz listelerinden çıkarken, mavi listenin adayı Rahmi Yılmaz grubunu kaybetti. Yılmaz, önümüzdeki dönem mecliste yer almayacak.

Çerkezköy TSO seçimleri, 12 Kasım Cumartesi günü ÇTSO Trakya Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti. Seçimlerde Sarı liste 10 sandıkta oy çoğunluğunu aldı. Öte yandan Yeşil liste 3, Mavi liste ise 2 sandıkta oy çoğunluğu elde etti.

SARI LİSTENİN MECLİSTEKİ TEMSİLCİLERİ

Kesinleşmemiş sonuçlara göre önümüzdeki dönem Çerkezköy TSO meclisinde yer alacak isimler de belli oldu. Sarı Liste’den meclise giren isimler şu şekilde; TENATEX Teknik Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Çerkezköy Şubesi Meclis Üyesi yetkili isimleri Özcan Doğu Kaya ve Hacı Mehmet Erdoğan, Buyruk Tekstil ve Konfeksiyon Ticaret Limited Şirketi Meclis üyesi yetkili ismi Saim Buyruk, Özen Mensucat Boya Terbiye İşletmeleri A.Ş. Meclis Üyesi yetkili ismi Ahmet Temiroğlu ve Ersin Öztürk, Saray İletişim Gıda Parekende sahibi Ümit Süthan, ZaimOğlu Endüstriyel Mutfak Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Nilgün Zaimoğlu, Mangırlar Otomotiv Ticaret ve Anonim Şirketi sahibi Ufuk Mangır, Bozdağ Gıda Tekstil Turizm Nakliye Göksel Bozdağ, Sümbül Taşımacılık Emlak Gıda İnşaat ve Malzemeleri Tekstil Aygün Zümbül, Cantur Otomotiv Sosyal Hizmetler Taşımacılık Turizm İnşaat Emlak Evren Kahraman, Güven Bir Eğitim Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ali Çolak, Savaş Yurttaş Endüstri ve Mühendislik Nakliye Yetkili Meclis Üyesi Nazan Çoban, Emas Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kübra Çamyar, ÇEMOBSAN Metal ve Plastik Sanayi Anonim Şirketi Ahmet Çetin, Mesutpen Alüminyum Profil ve Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Mesut Görgün, SEM-KA Plastik Vakum Ambalaş Makine ve Kalıp Turgay Kaya, Eğilmez Alüminyum Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sinan Sifil, Butan Makine Endüstriyel Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bünyamin Fırat, Özübir Metal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Umut Çelebi, Murat İnci Pırlanta Kuyumculuk ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi Murat Narçın, Selçuklu Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Gökhan Kavlak, Asıl İnşaat Mustafa Ogün Asıl, Özgür Sönmez Özel Sönmek Akademi Eğitim Özgür Sönmez, Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık. Şaban Kardeş, 4-17 İş ve Sosyal Güvenlik İnsan Kaynakları Yönetim Abdullah Sezgin, SF Kafe ve Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sedat Çolak, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Gökhan Sığın, İlyas Kum, Hakan Mandalı, Sedef Ataman, Fercom Reklam Plastik Bilgisayar Elektronik İletişim Matbaacılık Danışmanlık Hizmetleri Kenan Aşer, Arçelik Anonim Şirketi Veli Ağ.

YEŞİL LİSTENİN MECLİS ÜYELERİ

Yeşil Liste’den meclise giren isimler şu şekilde; Nergiz Ekmek Fırını Yetkili Meclis Üyesi Servet Erdoğan, İkra Unlu Mamülleri İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sahibi Sait Erdem, Turut İnşaat Gıda Hafriyat Murat Turut, ÖKBA Proje Anonim Şirketi Ömer Karadeniz, Sıddıkoğlu Yapı Emlak İnşaat Aydın Özrek, AK İŞ Proje Taahhüt Hafriyat Süleyman Ak, Özaydın Doğrama İnşaat Sanayi ve Ticaret Murat Özaydın, Arme İzolasyon Emlak Komisyonculuğu İnşaat Mecit Çoğal.

MAVİ LİSTE’DEN 7 KİŞİ MECLİSE GİRDİ

Mavi Liste’den ise şu isimler mecliste yer alacak: TG Trakya Group Endüstri ve Otomasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi Hasan Çolak, İnter Royal Kimya Sanayi Rıdvan Özkan, Babaoğul Geri Dönüşüm Tekstil İnşaat Otomotiv Fikri Güzel, ORKA Proje Mimarlık Ticaret Limited Şirketi Gökay Keleşoğlu, Çerkezköy Toptan Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mustafa Aktaş, Ataklar Market Taahhüt İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Cihan Atak, Tarım Peyzaj ve Danışmanlık Limited Şirketi İlker Öztürk.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.