Çerkezköy daha iyi yönetilmeyi hak ediyor

Çerkezköy daha iyi yönetilmeyi hak ediyor
Yayınlama: 28.10.2013
A+
A-

CHP’li Belediye Başkan Aday Adayı Vahap Akay, Çerkezköy’de görev yapan muhtarları yemekte ağırladı. Yemek sonrası yaptığı konuşmada, katılımcı bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacaklarına vurgu yapan Akay, “Çünkü 10 yıldır en teme sorun bu. Çerkezköy’ün tek adamlı yönetim anlayışından kurtulmaya ihtiyacı var. Aday kim olursa olsun, biz bu mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz. Çerkezköy daha iyi yönetilmeyi hak ediyor” diye konuştu
vahap akay yemekYerel seçim öncesinde çalışmalarını aktif bir şekilde sürdüren CHP’li Belediye Başkan Aday Adayı Vahap Akay, Çerkezköy ve beldelerde görev yapan muhtarlarla yemekte bir araya geldi. Çarşamba günü Et Beyi Restaurant’ta saat 19.00’da düzenlenen yemeğe Çerkezköy ve beldelerde görev yapan muhtarların yanı sıra basın mensupları da katıldı.
CHP’NİN İKTİDARI İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ
Yemeğin ardından bir konuşma yapan Vahap Akay, öncelikle davetine iştirak eden muhtarlara ve basın mensuplarına teşekkür etti. Seçim çalışmalarına başladıkları günden itibaren CHP’li tüm Belediye Başkan Adayları ile birlikte CHP’nin iktidarı için mücadele ettiklerini ifade eden Akay, ortak görüşlerinin Çerkezköy’e hizmet olduğunu vurguladı.
KATILIMCI BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI ORTAYA KOYACAĞIZ
Bu noktada, temel farklılıkları ortaya çıkarmak gerektiğine dikkat çeken Akay, “CHP iktidarında, Çerkezköy’de katılımcı bir belediyecilik anlayışını ortaya koyacağız. Çünkü 10 yıldır en teme sorun bu. Çerkezköy’ün tek adamlı yönetim anlayışından kurtulmaya ihtiyacı var” diye konuştu.
MUHTARLAR SÖZ VE KARAR SAHİBİ OLMALI
Bu doğrultuda, muhtarların mahallelerde söz sahibi olması gerektiğini kaydeden Akay, “Muhtarlarımız yapılacaklarda söz ve karar sahibi olmalı” dedi.
ÇERKEZKÖY DAHA İYİ YÖNETİLMEYİ HAK EDİYOR
AK Parti’nin belediyecilik anlayışının, 2.5 aydır devam eden seçim süreci zarfında CHP’yi favori haline getirdiğini de savunan Akay, “Aday kim olursa olsun, biz bu mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz. Son dönemlerin en enerjik aday adayı sürecini yaşıyoruz. Çerkezköy için her şeyi hep beraber yapacağız. Meşakkatli bir yola girdik, bunu sizler de biliyorsunuz. İnşallah herkes için hayırlı olur. Çerkezköy daha iyi yönetilmeyi hak ediyor. 30 Mart sabahında Çerkezköy’ü CHP’li belediyecilik anlayışı ile tanıştıracağız” ifadelerini kullandı.
MUHTARLARI DİNLEDİ
Akay’ın konuşmasının ardından söz alan Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Şükrü Dumanlar, verdiği yemek için Akay’a teşekkürlerini iletirken, muhtarlar olarak aday olacak isme şimdiden başarılar diledi. Vahap Akay, yemeğin ardından muhtarların sorunlarını dinlerken, kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.