Çelebi: İrfan Başkanımızın sonuna kadar yanında olacağız

Çelebi: İrfan Başkanımızın sonuna kadar yanında olacağız
Yayınlama: 13.02.2024
A+
A-

CHP Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Çelebi, CHP Kapaklı İlçe Örgütü’nde düzenlediği basın açıklamasında CHP Kapaklı Belediye Başkan Adayı İrfan Mandalı’nın destekçisi olduğunu, Kapaklı’da yeniden Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını dalgalandırmak için var gücüyle çalışacağını aktardı

CHP Kapaklı İlçe Örgütü’nde düzenlenen basın açıklamasında öncelikle CHP Kapaklı İlçe Başkanı Emir Tarcan ve CHP Kapaklı Belediye Başkan Adayı İrfan Mandalı söz alarak birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Bu konuşmaların ardından CHP Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Çelebi de bir açıklama yaptı. Çelebi, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“2023 Genel Seçimlerinin ardından 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için Kapaklı’mızda bir çalışma daha yürüttük. Sonuçta partim adına çalıştım. İsmail Çelebi adına çalışmadım. Partimin iktidarı için, 2019 kaybettiğimiz Kapaklı’mızı yeniden kazanabilmek için Ağustos’tan beri sahada çalıştım.

Sonuçta partimizde 8 adaydık ve partimizin üst kurullarında alınan kararla birlikte İrfan Mandalı Başkan atadı. Şuanda Kapaklı’da tekrar Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını dikmek ve Cumhuriyet Halk Partisinin sosyal belediyeciliğini, halkçı belediyeciliğini tekrar Kapaklı’da yansıtmak ve Kapaklı’yı bir kent, bir şehir, bir marka şehir yapmak için var gücümüzle Sayın İrfan Mandalı Başkanımızın sonuna kadar yanında olacağız.

Burada kişisel siyaset yapılmıyor. Kişisel siyaset yapılmaz. Burada CHP’nin ve halkçı belediyeciliğin siyaseti yapılıyor. Ben de bunun bir neferiyim, bir emektarıyım. Bunun için bu mücadeleyi gösterdik. Şunu belirtmek isterim. Önce örgütümüze, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, ilçe başkanlığımıza, il başkanlığımıza, il başkan yardımcılarıma, MYK üyelerime, PM üyelerime ve Genel Başkanımız Özgür Özel’e de bu sürece emek verdikleri için ayrı ayrı teşekkür edeiyorum. Hepsinden Allah razı olsun.

Toparlamam gerekirse, biz hem Kapaklı’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını yeniden dalgalandırmak için hem de Tekirdağ’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını dalgalandırmak için var gücümüzle çalışacağız. Hem Kapaklı’da, hem Çerkezköy’de, hem Saray’da, bütün ilçelerimizde birlikte mücadele ederek Tekirdağ’ın hak ettiği değeri ve yönetimi bulması için var gücümüzle çalışacağız.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.