Bu yakışıklı da kimmiş? Aaa benmişim!

Bu yakışıklı da kimmiş? Aaa benmişim!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.09.2023
A+
A-

CHP’nin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da dahil olmak üzere birkaç büyükşehir belediye başkanlığında değişikliğe gideceğinin konuşulması üzerine Başkan Albayrak’ı telaş sardı. Güneş doğmadan mesaisine başladığını gösteren fotoğrafları uzun süredir paylaşmayan Albayrak, geçtiğimiz gündeler bu alışkanlığına geri döndü. Albayrak ayrıca, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin resmi web sitesinden “BU ENERJİYE ŞAPKA ÇIKARILIR” başlıklı bir haber yayımlattı

Cumhuriyet Halk Partisi yönetimindeki Tekirdağ, Muğla ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlıklarında değişikliğe gidileceği söylentilerinin artması üzerine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak düğmeye bastı.

Başkan Albayrak, günün karanlık saatlerinde çalışmaya başlaması ve hemen her gün bu tarz fotoğraf paylaşmasıyla ünlü bir başkan. Karanlık sabahlardan uzun zamandır fotoğraf paylaşmayan Başkan Albayrak, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte bu alışkanlığına geri döndü ve Süleymanpaşa sahilde başladığı mesaisinin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Koltuğunun sarsıntıda olduğunu gören Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, hızını öyle bir alamadı ki belediyenin resmi web sitesinde “BU ENERJİYE ŞAPKA ÇIKARILIR” başlıklı bir haber yayımlatmayı da ihmal etmedi. Albayrak’ın kendi kendini övdürdüğü bu başlık akıllara şu Facebook görselini getirdi:

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.