Bizim mayolar hazır Kadir Başkan!

Bizim mayolar hazır Kadir Başkan!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 03.11.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, Çerkezköy Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için verdiği son açılış tarihi de tutmadı. 29 Ekim için gün vermiş olan Albayrak açılışı yine yapamadı. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a “Sayın Başkan mayoları hazırla ay sonu açacağız” diyen Albayrak yine tutturamadı!

Açılışı yılan hikayesine dönen Çerkezköy Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yine yeni yeniden açılamadı! 6 yıl önce temeli atılan havuzda çalışmalar hala devam ediyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy’le ilgili her verdiği demeçte ayrı bir tarih veriyor ama hiçbirinde havuzun açılışını yapmayı beceremiyor.

İlçe ilçe gezerek yaptığı yatırımlara tabelalar asan, çalışmaları süren yatırımların önünde videolar çekip “şu tarihte açıyoruz” naraları atan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sözünü yine tutamadı. Çerkezköy Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için daha öncelerden çokça açılış tarihi veren Albayrak, yaklaşık 2 hafta önce yayımladığı bir videoda bu sefer de ’29 Ekim’ için tarih vermişti. 29 Ekim’in üzerinden günler geçti ama Albayrak’tan hala ses seda çıkmadı.

Verdiği açılış sözlerini tutamamasıyla ün yapan Albayrak’a karşı vatandaşın da sabrı tükenmeye başladı. Çerkezköylü vatandaşlar, Kadir Albayrak’tan artık tarih değil, yatırımları faaliyete geçirmesini bekliyor!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.