Birol Öztürk CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı oldu

Birol Öztürk CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı oldu
Yayınlama: 21.12.2022
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy eski İlçe Başkanlarından Birol Öztürk, Volkan Nallar Başkanlığındaki CHP Tekirdağ İl Yönetiminde Başkan Yardımcılığı görevine getirildi

Öztürk’ün CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesinin ardından CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığında toplanan İlçe Yönetimi ve Öztürk, konuyla ilgili basın açıklaması düzenledi.

Açılış konuşmasını yapan ve Birol Öztürk’e başarılar dileyen, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, “Geçtiğimiz hafta olağanüstü il kongremizi gerçekleştirdik. Öncellikle yeni il başkanımız Volkan Nallar ve ekibine başarılar diliyoruz. Önümüzde bir genel seçim var. Hepimiz bu yola baş koyduk, çok çalışacağız. Yeni bir kan geldi örgütümüze ve inanıyoruz ki bu yeni kan ile beraber daha çok çalışacağız. Millet İttifakı olarak iktidara sahip olacağız. İl yönetiminde yer alan Birol Öztürk arkadaşımıza da başarılar diliyoruz yolu açık olsun.” diye konuştu.

İl Teşkilatında, Çerkezköy teşkilatından üyelerin görev almasının çok önemli bir durum olduğunu vurgulayan CHP İl Başkan Yardımcısı Birol Öztürk, “Öncellikle ilçe başkanım ve ilçe yönetimine bize verdiği destek için çok teşekkür ediyorum. 2 hafta önce il kongremizi yaptık. Çerkezköy’den iki kişi il yönetimine asil olarak, bir kişide yedek olarak görev aldı. Geçen haftaki toplantıda da iki kişi başkan yardımcılığı alarak görevlendirmeyi tamamladık. Engin Camcı arkadaşımız ve ben başkan yardımcısı olarak ilde görev yapacağız. Bu Çerkezköy için tarihi bir olay. İki kişi Çerkezköy’den il yönetiminde görev alıp başkan olması bizim için önemli bir olay. Bu buradaki örgütümüzün ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Örgütsüz hiç bir şey olmaz. İlçe ve il örgütleri olarak bundan sonra tüm Tekirdağ da çalışıp belli yerlere gelmeye başlayacağız.” diye konuştu.

Bundan sonra sahada daha fazla bulunacaklarını belirten Öztürk, “Hızlı başladık. Yakında göreceksiniz Volkan Nallar başkanımız ile beraber sahayı gezeceğiz. Cuma günü saha ile ilgili çalışmalarımız başlayacak. Saray’dan başlayacağız sahayı gezmeye. Toplantımızı yapıp kararları vereceğiz. Bundan sonra Tekirdağ’da Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakını en yukarı çıkarmak için gereken mücadeleyi vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.