Bilin bakalım KENT A.Ş.’yi kim denetleyecek?

Bilin bakalım KENT A.Ş.’yi kim denetleyecek?
Yayınlama: 26.01.2023
A+
A-

KENT A.Ş.’de yaşandığı iddia edilen sahte kaşe skandalının ardından Kapaklı Belediyesinden 2 personel şirketi denetlemek için görevlendirildi. Personellerden birinin, birkaç ay önceye kadar KENT A.Ş.’nin işlettiği Bülent Ecevit Parkı’nda işletmenin başında duran Nafiye Yenier’in eşi Fatih Yenier olması dikkatlerden kaçmadı

KENT A.Ş.’yle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Şirketi denetlemek için Kapaklı Belediyesinden 2 personel görevlendirildi. Bunlardan biri Mali Hizmetler Uzmanı Yusuf Demir. Diğeri ise Destek Hizmetler Müdürlüğünde çalışan Fatih Yenier.

Fatih Yenier hakkında bir parantez açmakta fayda var. Yenier Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün eski çalışanlarından. Şimdilerde Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görevli. İddiaya göre Kapaklı Belediyesinin KENT A.Ş.’den aldığı işlerde en çok Fatih Yenier’in imzası bulunuyor. Öte yandan Fatih Yenier’in eşi Nafiye Yenier de bundan bir kaç ay öncesine kadar KENT A.Ş.’nin işlettiği Bülent Ecevit Parkı işletmesinin başında duruyordu.

Tüm bu durumlar yaşanırken Kapaklı Belediyesi memurları ve sözleşmeli personelinin ise diken üstünde olduğu, hazırladıkları dosyalarda sahte kaşe olup olmadığını bilmediklerinden tedirginlik yaşadıkları belirtiliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.