‘Benim Güzel Pabuçlarım’ Kapaklı’da sahnelenecek

‘Benim Güzel Pabuçlarım’ Kapaklı’da sahnelenecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.11.2023
A+
A-

Kapaklı Belediyesi tarafından eğitim öğretim dönemine verilen ara tatilde öğrencilere yönelik düzenlenen kültür sanat etkinlikleri başladı. Atatürk Kültür Merkezi’nde üç seans halinde sahnelenen ‘’Benim Güzel Pabuçlarım’’ adlı çocuk tiyatrosunu çocuklarla birlikte seyreden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, tüm çocukları ara tatil şenliğine davet etti

ETKİNLİKLERİN ADRESİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ

Kültür alanında yaptığı çalışmalarla toplumun her kesimine ulaşmaya çalışan Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, tiyatro ve sinema etkinlikleriyle öğrencilere keyifli bir ara tatil yaşatacak. Atatürk Kültür Merkezinde ücretsiz düzenlenecek ara tatil şenliği “Benim Güzel Pabuçlarım’’ adlı çocuk tiyatrosunun sahnelenmesiyle başladı. 3 seans halinde sahnelenen oyuna çocuklar ve velileri yoğun ilgi gösterdi.

SİNEMA VE TİYATRO İLE ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Etkinlikler 14 Kasım Salı günü “Arı Maya 2 Bal Oyunları” adlı çocuk sinemasının gösterimi ile devam edecek. 15 Kasım Çarşamba günü ise “Küçük Prens ve Çiçek” adlı çocuk tiyatrosu sahnelenecek. Ara tatil şenliği 16 Kasım Perşembe günü “Blinky Bill Kahraman Koala” adlı çocuk sinemasının gösterimi ile sona erecek. Ücretsiz olarak düzenlenecek tüm etkinlikler saat 13.00, 15.00 ve 17.00 olmak üzere 3 seans halinde çocuklarla buluşacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.