Belediyeden öğrencilere illüzyon gösterisi

Belediyeden öğrencilere illüzyon gösterisi
Yayınlama: 01.03.2017
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Veliköy İlkokulu’nda öğrenciler için illüzyon gösterisi düzenlendi. Yetenek Sizsiniz programının finalisti Salih Gökay’ın sahnelediği illüzyon gösterisi öğrencilerin ilgi odağı oldu.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Çerkezköy Belediyesi’nin ilçe genelindeki okullar için gerçekleştirdiği kültürel etkinlikler devam ediyor. Öğrencilere yönelik birçok etkinlik gerçekleştiren Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Veliköy İlkokulu’nda illüzyon gösterisi düzenlendi. İllüzyonist Salih Gökay’ın sahnelediği illüzyon gösterisi öğrenci ve öğretmenler tarafından büyük beğeni topladı.
TOPLAM 4 OKULU KAPSIYOR
Çerkezköy Belediyesi’nin ilçe genelinde belirlemiş olduğu okullarda sahnelediği illüzyon gösterisi ilk olarak Veliköy İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Gösteriler Mevlana İlkokulu’nda, Recep Arif Gabralı İlkokulu için Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda, son olarak ise iki seans olarak Kızılpınar İlkokulu için Kızılpınar Kültür Merkezi’nde olmak üzere toplam 4 okulu kapsıyor.