Başkan Çetin, sünnet olan çocukları ziyaret etti

Başkan Çetin, sünnet olan çocukları ziyaret etti
Yayınlama: 17.07.2023
A+
A-

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Sünnet Şöleni öncesi Özel Akut Polikliniği’nde sünnet olan çocukları ve ailelerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kapaklı Belediyesi tarafından bu yıl 18’incisi yapılacak olan Sünnet Şöleni kapsamında Kapaklı İletişim Merkezi’ne başvuruda bulunan çocukların sünnetleri ücretsiz olarak yapılmaya başlandı.

ÜCRETSİZ SÜNNET İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Kapaklı Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere destek olmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen ücretsiz sünnet hizmeti kapsamında bu yıl Kapaklı İletişim Merkezi’ne başvuruda bulunan ailelerin çocuklarının sünnet işlemleri başladı.

“RABBİM DAMATLIKLARINI DA GÖSTERSİN”

Belediye Başkan Yardımcısı Halil Yıldırım ve Sağlık İşleri Müdürlüğü personeli ile Özel Akut Polikliniği’ni ziyaret eden Başkan Çetin, Özel Akut Polikliniği Mesul Müdürü Dr. Akif Başkurt’tan bilgi aldı. Başkan Çetin, “İhtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerimize destek olmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz sünnet hizmetimiz kapsamında bu yıl da yavrularımızın sünnet işlemleri uzman hekimler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Yavrularımıza ve ailelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim damatlıklarını da göstersin. Dr. Akif Başkurt ve tüm sağlık çalışanlarımıza ve belediyemiz personeline teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.