Ayhan Arslan’ın orada ne işi var?

Ayhan Arslan’ın orada ne işi var?
Yayınlama: 07.11.2022
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine sayılı günler kala Sarı Liste’nin iddialı isimlerinden Dr. Ayhan Arslan’ın Çerkezköy TSO Muhasebe Birimi’nde bilgisayar başına geçmesine Yeşil Liste’den tepki geldi

Gazete Havadis – Dr. Ayhan Arslan’ın Çerkezköy TSO Muhasebe Birimi görevlisinin masasında oturuyor olması Yeşil Liste’nin tepkisine neden oldu.

MUHASEBE BİRİMİNDE BİLGİSAYAR BAŞINA GEÇTİ

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine sayılı günler kala Sarı Liste’nin iddialı isimlerinden Dr. Ayhan Arslan’ın Odanın Muhasebe Biriminde bir bilgisayarın başında oturduğu fotoğraf Yeşil Liste’nin tepkisine neden oldu.

METİN HAN TEPKİ GÖSTERDİ!

Yeşil Liste Meclis Üyesi Adaylarından Metin Han, kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla Dr. Ayhan Arslan’ı afişe etti ve bahse konu duruma tepki gösterdi: “Sayın doktor Ayhan Aslan acaba görevli memuru yerinden kaldırıp neden oturuyor bu koltukta görevli arkadaşımız da neden esas duruşta”

YETKİ BELGESİ Mİ ÇIKARTIYOR?

Seçim döneminin en gergin zamanlarında Dr. Ayhan Arslan’ın bu tarz bir fotoğrafının ortaya çıkması “Ayhan Arslan Sarı Liste adına yetki belgesini bizzat kendi elleriyle mi topluyor?” sorusunu da beraberinde getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.