Avrupa 3’üncüsü Beyza, Başkan Akay’ı ziyaret etti

Avrupa 3’üncüsü Beyza, Başkan Akay’ı ziyaret etti
Yayınlama: 17.07.2023
A+
A-

Ankara’da düzenlenen 10. Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda 3’üncü olan Çerkezköylü sporcu Beyzanur Pehlivan, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.

Ankara Taha Akgül Spor Salonu’nda 06-09 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılan 10. Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda (Turkish Open) bronz madalya kazanan Çerkezköylü sporcu Beyzanur Pehlivan, ailesi ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Şampiyonaya 40 ülkeden bin 500’e yakın sporcunun katıldığını kaydeden Beyzanur Pehlivan, “Turnuvada Genç Bayanlar kategorisinde 59 kilogramda mücadele ettim. Birbirinden çekişmeli karşılaşmalar sonucunda 3’üncü olarak bronz madalya kazandım. Kentimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım” dedi.

“DESTEKLERİ İÇİN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Bundan sonraki süreçte hedeflerinin A Milli Takım’a seçilmek olduğunu sözlerine ekleyen Beyzanur Pehlivan, “Ağustos ayı sonunda Samsun’da Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası düzenlenecek. Şimdiden bu şampiyona için hazırlıklara başladık. Amacımız bu şampiyonada da kentimizi en iyi şekilde temsil ederek dereceye girmek ve A Milli Takım havuzuna seçilmek. Bu vesile ile bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Vahap Akay’a sonsuz teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM”

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “10. Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda 3’üncü olarak bizleri gururlandıran Beyzanur Pehlivan’ı tebrik ediyoruz. İnşallah sporcumuzu Milli Takım’da da göreceğiz. Çerkezköy Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da spora ve sporcuya verdiğimiz desteklerimizi sürdüreceğiz. Bu vesile ile bir kez daha sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.