Albayrak İsrail ve ABD’yi lanetledi

Albayrak İsrail ve ABD’yi lanetledi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.11.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kasım 2023 dönemi meclis toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında, Yeni Hizmet Binası Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi

Kasım 2023 dönemi meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin uyumlu şekilde çalıştığını belirterek, kasım ayı meclis toplantısında alınan kararların Tekirdağ için hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Albayrak toplantıda, İsrail’in Gazze’ye saldırılarını kınadığını dile getirerek, “Filistin’e karşı yaptığı saldırılarla kadınları, çocukları, bebekleri acımadan katleden İsrail’i Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi olarak sizler adına lanetliyorum. Aynı şekilde bu katliama göz yuman ABD’yi de lanetliyorum. Biran önce barış olmasını ve bu zulmün sona ermesini temenni ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.